Підписано угоду про співпрацю з Мукачівським фаховим коледжем НУБіП України

16 Вересня, 2022

Незважаючи на складні часи в Україні, КУП НАНУ продовжує профорієнтаційну роботу та активність в новому навчальному році. Так, на цьому тижні ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький перебуваючи у відрядженні в місті Мукачево підписав угоду з новим партнером Юрієм Садварі – директором Мукачівського фахового коледжу НУБіП України.

Метою підписання угоди є співпраця в сфері освітньої, наукової, профорієнтаційної роботи в рамках партнерства. Маємо спільносприяти формуванню нової генерації майбутніх правознавців у сучасному європейському просторі задля майбутнього України.

На сьогоднішній день ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України»  сучасний, багатопрофільний заклад освіти, який готує на 4 відділеннях фахівців за двома освітньо-кваліфікаційними рівнями: ОПС «Молодший фаховий бакалавр», ОС «Бакалавр».

За 100 років існування навчального закладу є чим пишатися. Це потужний викладацький склад, відомі випускники, потужна матеріально-технічна база, доглянуте студентське містечко, спортивно-оздоровчий комплекс, міні-зоопарком тощо.

На даний час коледж здійснює освітню діяльність, що забезпечує підготовку фахівців на основі базової та повної загальної середньої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем „фаховий молодший бакалавр” за спеціальностями:

201 Агрономія,

101 Екологія,

071 Облік і оподаткування,

072 Фінанси, банківська справа та страхування,

242 Туризм,

211 Ветеринарна медицина,

081 Право,

193 Геодезія та землеустрій

Сподіваємось, що взаємний науково-інформаційний досвід та співпраця сприятиме духовному взаємозбагаченню молоді та викладачам задля євроінтеграції та збереження для майбутніх фахівців надбань освіти і культури.

Ректор під час підписання угоди передав рекламну продукцію КУП НАНУ, а для бібліотеки коледжу окрім нашої фахової літератури, було передали комплекти юридичної енциклопедії з метою популяризації юридичної освіти та науки в регіоні, а також більшого інформування студентів коледжу, щодо юридичної науки та освіти.

В перемовинах та організації взяла активну участь керівниця структурного підрозділу КУП НАНУ в м. Ужгород Мирослава Бухало.

Прес-Центр КУП НАНУ