ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ ЗАКЛАДАМИ УКРАЇНИ ТА СЛОВАЧЧИНИ

25 Листопада, 2022

dsc_2684.jpg

У Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбулося підписання меморандуму про співпрацю між КУП НАН України в особі ректора Юрія Бошицького та Європейським інститутом безперервної освіти (Словаччина) в особі Йозефа Затько.
      Ця подія є очікуваною та закономірною, адже, як зазначив п. Йозеф у вітальному слові, саме п. Бошицький Ю.Л. відкрив для нього Україну багато років тому, а Рівненський інститут вже не вперше приймає його у своїх стінах.

dsc_2678.jpg
dsc_2679.jpg

dsc_2687.jpg

dsc_2720.jpg

Звертаючись до присутніх, ректор університету Юрій Бошицький наголосив, що радий вітати гостя, засвідчив щиру прихильність та запевнив в докладанні всіх зусиль для подальшої співпраці, подякував міжнародному партнеру, який у важкий період російсько-української війни особисто та разом зі своїми словацькими друзями постійно надає гуманітарну допомогу українцям, з початку війни приймає біженців з України, виявив мужність відвідати Україну.

dsc_2677.jpg

dsc_2683.jpg

dsc_2700.jpg

На підписання меморандуму був запрошений Петро Коржевський, директор департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, який подякував пану ректору, акцентував увагу присутніх на потребі загалом країни та області зокрема у професійних кадрах правоохоронних органів; висловив своє сприяння пану Йозефу на плідну співпрацю  між закладами, участь у спільних наукових заходах, обмін досвідом, підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та мобільності студентів.
    Під час підписання меморандуму виступили Іван Вєтров, директор Рівненського інституту КУП НАН України, Інна Бернацька, голова Комісії з аналітично-методичного забезпечення нотаріальної діяльності Нотаріальної палати  України, Валентина Ярощук, директор Рівненської обласної  універсальної наукової бібліотеки, Наталія Терновик, проректор з виховної роботи Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. С. Дем’янчука, депутат Рівненської міської ради Володимир Хомко. На заході були присутні також викладачі інституту, представники обласного музею, грамадських організацій.
     Адміністрація КУП НАН України та Рівненського інституту КУП НАН України дякує п. Йозефу Затько за віру в перемогу України, майбутнє української вищої освіти та сподівається на плідну співпрацю між закладами та в рамках реалізації положень меморандуму.

dsc_2686.jpg

На згадку Йозеф Затько подарував університету Державний Прапор Словаччини.