Підведення підсумків діяльності РІ КУП за 2019 рік

28 Грудня, 2019

27 грудня 2019 року в Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбулись підсумкові збори трудового колективу. Провів їх директор РІ КУП НАНУ В.Л.Якимчук, який в своєму виступі прозвітував про основні показники роботи вузу: особовий склад, освітні процеси, діяльність бібліотеки, профорієнтаційну роботу, міжнародні зв’язки та господарську діяльність. Окрім цього, директор окреслив перспективу розвитку РІ КУП НАНУ. Насамкінець, привітав присутніх з прийдешніми новорічними святами та побажав добра , достатку та злагоди в родинах.

dsc_7988.jpg

dsc_7974.jpg

dsc_7982.jpg

Своєрідним подарунком під ялинку стало відкриття в цей день у приміщенні інституту виставки відомого в світі художника Георгія Петровича Косміаді, яким було написано близько 5 тисяч полотен. До слова, картини нам надала 97- річна донька художника Надія Саннов-Косміаді, яка активно продовжує виставкову діяльність свого батька та подарувала частину його художніх робіт в музеї України, Росії, Німеччини, а у Рівному відкрила приватне арт-ательє «Георгій Косміаді».

dsc_7935.jpg

dsc_7936.jpg