Підвищення кваліфікації «Академічна доброчесність: онлайн курс для викладачів»

12 Квітня, 2024

За сприяння радника ректора Ірини СОПІЛКО та під керівництвом проректорки з навчально-методичної роботи Олени АНТОНОВОЇ, завідувача відділу з забезпечення якості освіти Сергія МАТВЄЄВА та завідувача кафедри кримінально права та процесу Валерія АНДРУСІВА науково-педагогічний персонал університету пройшов через платформу масових відкритих онлайн курсів Prometheus курс підвищення кваліфікації «Академічна доброчесність: онлайн курс для викладачів».

Мета цього онлайн-курсу – дати розуміння, як можна розвивати культуру академічної доброчесності, попри предмет та напрям викладання. Курс надає можливість подивитися на дисципліни через призму академічної доброчесності та пропонує теоретичні основи й практичні інструменти, які допомагають посилити культуру академічної доброчесності в університеті.

На цьому курсі учасники підвищення кваліфікації:

• дізналися про теоретичні аспекти академічної доброчесності та про фактори, що безпосередньо впливають на культуру академічної доброчесності здобувачів вищої освіти;
  • навчилися застосовувати теоретичні знання на практиці у викладанні та науковому керівництві.

Обсяг курсу – 60 годин (2 кредити ЄКТС)

Структура курсу:

• Модуль 1. Концепція академічної доброчесності у вищій освіті.
  • Модуль 2. Методика викладання: сприяння академічній доброчесності.
  • Модуль 3. Дизайн освітніх програм та курсів з фокусом на академічну доброчесність.
  • Модуль 4. Основи академічного письма та доброчесності.
  • Модуль 5. Дизайн системи оцінювання для підвищення академічної доброчесності.
  • Модуль 6. Наукове керівництво та розвиток культури академічної доброчесності.

Вітаємо з успішним завершенням курсу та отриманням сертифікатів про підвищення кваліфікації Олену АНТОНОВУ, Сергія МАТВЄЄВА, Валерія АНДРУСІВА, Анастасію МАЙОРОВУ, Миколу МАЛІЯ, Наталію ВЕСЕЛОВСЬКУ, Івана КАНФУІ, Олену РОМАНОВУ, Володимира ПАВЛОВА, Надію ДРОЗДОВИЧ.

Прес-Центр КУП НАНУ