План проведення заходів, приурочених Дню юриста Рівненського інституту КУП НАН України

4 Жовтня, 2023

🕐02 жовтня 11.00 год.

Участь у презентації канадсько-українського видавничого проекту «Запізніле вороття» забороненої спадщини Івана Огієнка (автор – професор Микола Тимошик)

🕐03 жовтня 10.30 год.

Зустріч студентів першого курсу з представниками юридичної еліти Рівненщини на тему «Моя майбутня професія» (Сальчук О. А. -регіональний координатор Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції)

🕐03 жовтня

Виставка «Юрист у забезпеченні верховенства права: український та зарубіжний досвід»

🕐04 жовтня 11.00 год.

Проведення міжвузівського інтелектуального змагання в онлайн форматі

🕐05 жовтня

Закриття виставки Костянтина та Аліни Степанюків «Динаміка та образ»

🕐05 жовтня 10.30

Зустріч студентів І-ІV курсів з представниками юридичної еліти Рівненщини на тему «Моя майбутня професія» (Драпчинська Л. А. – начальник ДМС, Дем’янюк С. М. – начальник юридичного відділу Рівненської митниці)

🕐05 жовтня

Обговорення глосарію до Малої енциклопедії міграційного права

🕐05 жовтня 13.40

Відкриття виставки «Україна — Європа: спільна спадщина»

🕐05 жовтня

Конкурс на кращий вислів про професію юриста

🕐06 жовтня

Організація та проведення інтерв’ю з рівнянами щодо важливості професії юриста в нашому житті

🕐08 жовтня

Підготовка і поширення у соцмережах привітального ролика до Дня юриста

194503.jpg