ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ, ПРИУРОЧЕНИХ ДНЮ ЮРИСТА РІВНЕНСЬКОГО ІНСТИТУТУ КУП НАН УКРАЇНИ

4 Жовтня, 2023

🕐 02 жовтня 11.00 год. Участь у  презентації канадсько-українського видавничого проекту «Запізніле вороття» забороненої спадщини Івана Огієнка (автор – професор Микола Тимошик)

🕐03 жовтня 10.30 год. Зустріч студентів першого курсу з представниками юридичної еліти Рівненщини на тему «Моя майбутня професія» (Сальчук О. А. -регіональний координатор Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції)
🕐03 жовтня Виставка «Юрист у забезпеченні верховенства права: український та зарубіжний досвід»
🕐04 жовтня 11.00 год. Проведення міжвузівського інтелектуального змагання в онлайн форматі
🕐05 жовтня Закриття виставки Костянтина та Аліни Степанюків   «Динаміка та образ»
🕐05 жовтня 10.30 год. Зустріч студентів І-ІV курсів з представниками юридичної еліти Рівненщини на тему «Моя майбутня професія» (Драпчинська Л. А. – начальник ДМС, Дем’янюк С. М. – начальник юридичного відділу Рівненської митниці)
🕐05 жовтня Обговорення глосарію  до Малої енциклопедії міграційного права
🕐05 жовтня 13.40 год. Відкриття виставки «Україна — Європа: спільна спадщина»
🕐05 жовтня Конкурс на кращий вислів про професію юриста
🕐06 жовтня Організація та проведення інтерв’ю з рівнянами щодо важливості професії юриста в нашому житті

🕐08 жовтня Підготовка і поширення у соцмережах привітального ролика до Дня юриста

194503.jpg