Почесним гостям та тренерам І Міжнародної зимової школи з прав людини була проведена екскурсія інститутом

4 Березня, 2019

В екскурсії взяли участь представники юридичної еліти Європи та України, відомі своїми напрацюваннями та ідеями  у сфері прав людини, які вони генерували молодшому поколінню юристів  під час  роботи  І  Міжнародної  зимової школи  з прав людини. Екскурсію  провів директор Рівненського інституту Київського університету права НАН України Володимир Якимчук.

dsc_4752.jpg

dsc_4750.jpg
 dsc_4754.jpg

Зважаючи на перспективу подальшої співпраці, гостям досить розлого було представлено потужну матеріально-технічну базу  інституту, яка засвідчила, що Київський університет права під керівництвом ректора Юрія Бошицького  комплексно працює над створенням гідних умов для повноцінної фахової підготовки майбутніх юристів.  На екскурсантів  неабияке враження справив сучасний комп’ютерний клас, конференц-зала, зала судових засідань, навчальні аудиторії, сучасний гуртожиток,  бібліотека, інститутська капличка на честь Святителя Петра Могили, фойє інституту, доречно трансформоване у виставкову залу тощо.  Гості одностайно підкреслювали особливу атмосферу професійної компетентності та довіри, можливість використання новітніх освітніх технологій.

dsc_4756.jpg

dsc_5047.jpg
dsc_5053.jpg

Важливо відзначити, що учасниками екскурсії стали: Генеральний секретар Європейського Інституту Омбудсмена, заступник Омбудсмена Австрії Джозеф Зігеле, професор кафедри конституційного права, декан юридичного факультету Болонського університету (Італія) Лука Меззетті, асоційований професор Батумського державного університету ім. Шота Руставелі (Грузія) Паата Хотенашвілі, Надзвичайний посол і Повноважний міністр, заступник глави місії Посольства Угорщини в Україні  Ласло Чаба Пап, Надзвичайний та Повноважний посол України в Угорщині (1992 – 1997 рр.; 2004 – 2010 рр.), Словенії (1995-1998 рр.), доктор політичних наук, професор кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства КУП НАНУ Дмитр Ткач, кандидат юридичних наук, доцент Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Президент Європейського комітету із запобігання катуванням, нелюдському чи такому, що принижує гідність, поводженню або покаранню, Перший віце-президент Української асоціації міжнародного права  Микола Гнатовський та ін.
      Попереду у кожного з науковців  ‒ насичені професійні будні, строкатий екстрім мегаполісів, проте тепло від зустрічі і гарні враженні, отримані в інституті, стануть яскравим і незгасним  вогником, який завжди кличе до себе.