Поглиблення партнерських зв’язків між КУП НАНУ та Європейським колегіумом польських і українських університетів

23 Жовтня, 2010

Під час візиту ректора КУП НАН України проф. Юрія Бошицького в Республіку Польща відбулась зустріч з канцлером Європейського колегіуму Польських і Українських університетів Олексієм Куцим.
На зустрічі обговорювалось приєднання КУП НАН України до Європейського колегіуму Польських і Українських університетів, що сприятиме зміцненню позитивного іміджу КУП НАН України за кордоном. Окрім цього даний колегіум розглядається міністерствами освіти і науки Польщі і України, як основа для створення Східного Європейського університету – міжнародного вищого навчального закладу, який сприятиме розвитку українсько-польських відносин у сфері освіти і науки.

Також Ю.Бошицький та О.Куций обговорювали бачення подальшого розвитку сучасної академічної науки, формування інтелектуально-потужної національної еліти, підтримки талановитих вчених і студентів.

Приєднання КУП НАН України до даного колегіуму дозволить не тільки слідкувати за останніми тенденціями розвитку юридичної освіти і науки в світі, а брати активну участь в даному процесі.