Поглиблення співпраці між КУП НАНУ і Посольством Російської Федерації в Україні

5 Жовтня, 2010

В рамках співпраці між КУП НАН України і Посольством Російської Федерації в Україні відбулась зустріч ректора проф. Ю. Бошицького з аташе Посольства РФ Крістіною Курбет. Предметом зустрічі стало обговорення спільної роботи в новому навчальному році. Зважаючи на довге партнерство між організаціями, одним з пріоритетних напрямків було визначено проведення круглих столів на базі Посольства РФ в Україні за участю студентів і викладачів КУП НАН України. Окрім цього, студенти університету матимуть змогу брати участь в конкурсах письмових робіт, виграти цікаві призи, приєднатись до щойно створеної організації «Молодіжна дипломатична ініціатива».

Також, під час розмови ректор зробив акцент на необхідність посилення роботи з вищими навчальними закладами Російської Федерації, а саме: проведення міжнародних науково – практичних конференцій, обміну бібліотечними ресурсами, виданням сумісної наукової літератури та інше. Зі свого боку пані Курбет пообіцяла підтримати дану ініціативу та надати допомогу зі сторони Посольства.