Поглиблюється співпраця бібліотеки РІ КУП НАНУ з книгозбірнями Рівненської області

25 Червня, 2014

Виховання всебічно розвиненої особистості є одним із пріоритетних завдань, яке ставить перед професорсько-викладацьким складом Київського університету права НАН України ректор професор Ю.Л.Бошицький.
     Продовжуючи співпрацю бібліотеки РІ КУП НАНУ з іншими книгозбірнями Рівного в рамках університетського проекту «Перлини художньої літератури – молоді»,  студенти нашого вузу вже втретє отримали в подарунок від Рівненської бібліотеки для молоді підбірку художньої літератури.
     Цього разу читальна зала  художньої літератури поповнилася серіями «Майстри детективу», «Бібліотека фантастики», « Библиотека приключений и фантастики». Серед 90 подарованих видань є також видання енциклопедичного характеру, публіцистична література, словники та самовчителі іноземних мов.
     За словами заступника директора Рівненської обласної бібліотеки для молоді  Л.І. Мартинюк, беручи до уваги активну участь наших студентів у проведенні  різноманітних масових заходів  бібліотеки, колектив цієї книгозбірні і надалі сприятиме комплектуванню фонду бібліотеки Рівнеського інституту Київського університету права НАН України.