Поїздка представників РІ КУП НАНУ у м. Вараш

12 Квітня, 2019

За сприяння начальника управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради Корень Олени Миколаївни 9 квітня 2019 року директор Рівненського інституту Київського університету права НАН України В.Л. Якимчук, завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін А.Г. Мартиросян та завідувач кабінету технічного забезпечення РІ КУП В.В. Атрощенко зустрілися з учнями Вараських загальноосвітніх шкіл № 1, №2, №3, №4, №5.

dsc_5810.jpg
dsc_5803.jpg

dsc_5813.jpg

Окрім надання інформації про діяльність Рівненського інституту КУП НАНУ, умови вступу, матеріально-технічну базу, міжнародні зв’язки, тощо  бажаючим детальніше ознайомитись із вузом були вручені рекламні матеріали.

dsc_5815.jpg
dsc_5821.jpg

dsc_5823.jpg

За словами директора РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчука, організація й проведення подібних презентацій, спеціалізованих лекторіїв, майстер-класів та інших професійно-орієнтаційних заходів для старшокласників є дієвим методом проведення профорієнтаційної роботи.
          Наші колеги запросили всіх присутніх  на День відкритих дверей інституту, який відбудеться 13 квітня 2019 року.