ПРАЦІВНИКИ ТА СТУДЕНТИ ІНСТИТУТУ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

23 Лютого, 2023

20 лютого 2023 року, у День памʼяті Героїв Небесної Сотні, викладачі Рівненського інституту Київського університету права НАН України поклали квіти до Дошки пам’яті Героям Небесної Сотні у місті Рівному. У цей день Україна вшановує подвиг учасників Революції гідності, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє української нації.

qw1.jpg

qw2.jpg

На державному рівні День памʼяті Героїв Небесної Сотні встановлено Указом Президента України від 11 лютого 2015 року за №69/2015 з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України.
   Викладачами інституту також напередодні було проведено для студентів інформування про відзначення річниці пошанування.  Студентами  інституту підготовлено відеоролик до Дня Героїв Небесної Сотні.
   Студентським парламентом заплановано проведення дебатів на тему «Чи був вибір?», приурочених 9-й річниці.