Представник РІ КУП НАН України відвідав урочисте відкриття виставки картин рівненських митців в галереї європейського живопису «євро арт»

11 Січня, 2012

Нещодавно галерея європейського живопису „Євро Арт” гостинно зустріла рівнян та  почесну еліту міста на відкритті  виставки картин рівненських митців „Новорічно-різдвяний вернісаж”.     На думку мистецтвознавця Лариси Костюк, представлені в експозиції картини складають золотий фонд міста. Їх авторами є не тільки корифеї Р.Звягінцев, В. Колосов, К. Литвин, а  й молоді художники, які зовсім недавно з’явилися на мистецькій орбіті Рівного  Л. Крайлюк, О. Стешин, А. Аксютов, Д. Литовка та ін.

Виставка триватиме до кінця січня, тож керівництво галереї має гарний намір долучати студентів Рівненського інститут Київського університету права НАН України до публічних обговорень та дискусій, художніх читань, круглих  столів тощо. Про це повідомила  Наталя Миколаївна Сумченко, інспектор з виховної та методичної роботи  РІ КУП НАНУ, яка була запрошена до мистецького діалогу і представила інститут на цьому урочистому дійстві.