Представники РІ КУП НАНУ – учасники І Міжнародної українсько-швейцарсько- ізраїльської науково-практичної конференції

22 Травня, 2018

21-23 травня2018 р. на базі Київського університету права НАН України відбулась І Міжнародна українсько- швейцарсько- ізраїльська науково-практична конференція «Сучасні виклики і актуальні проблеми права інтелектуальної власності».
      ЇЇ організаторами, окрім університету, є Всесвітня організація інтелектуальної власності (Швейцарія), Тель-Авівський університет (Ізраїль) та Центр порівняльних правових досліджень ОНО академічний коледж (Ізраїль). Учасниками стали науково- педагогічні працівники вітчизняних та зарубіжних наукових установ, в тому числі ВНЗ, аспіранти та студенти 3-6 курсів, юристи-практики . До роботи конференції долучились і представники РІ КУП НАНУ – директор Рівненського інституту В.Л.Якимчук, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових  дисциплін РІ КУП НАНУ С.В. Книш старший викладач загальнотеоретичних правових  дисциплін РІ КУП НАНУ М.А. Боровець, доцент кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін, кандидат юридичних наук В.Є.Ткачук та студент 4-го курсу Д.Михалевич.

img-2e7c8cba0423e146be21e9f5154eb93e-v.jpg

img-fcf9e8a262b1a129f9ad312c2eccaac4-v.jpg

Міжнародна науково – практична конференція спрямована на комплексний аналіз проблем і здобутків розвитку права інтелектуальної власності в Україні, Європі та Ізраїлю, висвітлення аспектів інтелектуальної власності Всесвітньою організацією інтелектуальної власності та пошук креативних рішень у цьому напрямку.