Представники РІ КУП НАНУ відвідали Рівненську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 27 Рівненської міської ради

5 Грудня, 2019

Завідуюча кафедрою спеціальних юридичних дисциплін Якимчук О.О. та лаборант кафедри Довбуш Ю.П. відвідали Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради та Рівненську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 27 Рівненської міської ради.

З дозволу адміністрації закладів відбулися зустрічі з учнями 11 класів з профорієнтаційною метою. Завідуюча кафедрою наголосила про переваги і труднощі, які супроводжують фахівців у галузі права у професійній діяльності; розповіла про можливі сфери працевлаштування осіб, які мають юридичну освіту. Якимчук О.О. ознайомила слухачів з перевагами навчання в Рівненському інституті Київського університету права НАН України у порівнянні зі здобуттям освіти у інших навчальних закладах регіону. Довбуш Ю.П. під час спілкування з учнями надала їм профорієнтаційні матеріали, які наочно відображають якісне матеріально-технічне забезпечення закладу, його зручне розташування у центральній частині міста поблизу рекреаційної зони, можливості самореалізації студентів у науковій діяльності чи участі у студентському самоврядуванні.

img-db95b74091fd61d20bf9cea9418157df-v.jpg

img-8876b9d0fdaaab44bf669badd1bdefa4-v.jpg

img-e6df1ba829832a84fd0828a9946c8e24-v.jpg

Завідуюча кафедрою інституту запропонувала учням розглянути можливість вступу до РІ КУП НАН України та запросила потенційних абітурієнтів та їх батьків відвідати навчальний заклад у День відкритих дверей, що відбудеться 21 грудня 2019 р.