Представники РІ КУП НАНУ відвідали Рівненський військовий госпіталь

23 Грудня, 2015

У Рівному стартувала традиційна благодійна акція «Добро на Різдво», яка народилася три роки тому, але вже після двох років існування отримала серйозні відгуки на рівні України.
     Київський університет права НАН України щоразу активно долучається до проведення подібних кампаній. От і цього разу за дорученням ректора , професора Ю.Л.Бошицького група студентів та доцент кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін, голова Ради трудового колективу РІ КУП НАНУ Л.Х.Тихончук відвідали Рівненський військовий госпіталь. Вони передали солдатам, що проходять лікування в цьому медичному закладі, більше 20 примірників художньої літератури. Урізноманітнити своє дозвілля хворі зможуть читаючи українські історичні романи Юрія Хорунжого, Олексія Дмитренка, Адріяна Кащенка, детективні твори Марини та Сергія Дяченків, Елері Квін, Хіларі Во та інших визнаних авторів. На думку бібліотекаря госпіталю, цікавим для солдат буде і фантастичний жанр, який представлений Ф.Полом, Дж.Уїльямсоном, С. Підгореним та ін.

Представники адміністрації Рівненського військового госпіталю особливо відзначили, що інститут систематично співпрацює з цим  закладом, адже  книги даруються вже втретє, а концерти за участі студентів РІ КУП НАНУ завжди є  відрадою для хворих.