Представники РІ КУП НАНУ відвідали школи Сарненського району Рівненської області.

16 Листопада, 2017
    З метою профорієнтаційної роботи, а також в рамках заходів, приурочених до Всеукраїнського тижня права, який традиційно проводитиметься на початку грудня, представники Рівненського інституту Київського університету права НАН України відвідали загальноосвітні  навчальні заклади на півночі області.
    Рівненський інститут репрезентували директор Володимир Леонович Якимчук та завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Артур Гагікович Мартиросян. У школах сіл Цепцевичі та Тутовичі Сарненського району, в кожній з яких, до слова, навчається близько 700 учнів,  та у ЗОШ №4 м. Сарни директор РІ КУП В.Л.Якимчук розповів про структуру вузу та рівень нуково-педагогічного складу, особливості організації навчального процесу, стан матеріально- технічної бази, існуючі проекти інституту тощо.

acap1s.jpg

acap2s.jpg
acap3s.jpg

Завідувач кафедри А.Г.Мартиросян, звертаючись до присутніх, наголосив на престижності професії правника, зосередив увагу учнів на змінах в оплаті праці юристів. Звичайно, ж підкреслив, щоб стати затребуваним на ринку правових послуг, необхідно постійно поповнювати багаж знань, скрупульозно відстежувати зміни в законах, постановах, нормативних актах. Отримавши диплом, важливо не зупинятися на досягнутому рівні, а продовжувати підвищувати кваліфікацію, по можливості варто вступити до аспірантури і здобути кандидатський ступінь.

acap4s.jpg
acap5s.jpg

Варто зазначити, що зустрічі відбувались у дуже дружній та невимушеній атмосфері, учні ставили гостям багато запитань та отримували на них компетентні, чіткі відповіді.
    Насамкінець, директор РІ КУП НАНУ В.Л.Якимчук за традицією вручив подарунки школярам- комплекти новітньої юридичної літератури,які, за його переконанням, знадобляться у поглибленні знань з основ юриспруденції. Повну ж інформацію про наш заклад охочі могли довідатись з розповсюджених рекламних буклетів.