Представники РІ КУП НАНУ взяли участь в обговоренні проекту міського голови Олександра Третяка «Живи, навчайся та працюй у Рівному»

6 Липня, 2021

Ініціатива міського голови обласного центру скерована на те, щоб зацікавити випускників рівненських шкіл продовжували навчання у місцевих навчальних закладах, а після завершення навчання працювати саме в Рівному. «Підтримка місцевого патріотизму для мене – не просто слова, а та концепція, навколо якої ми з командою будуємо всю нашу роботу. Ми прагнемо змінити вектор руху, щоб найкращі випускники наших шкіл обирали для навчання рідне місто, а не столичні чи  закордонні заклади освіти», ‒ підкреслив Олександр Третяк. У виступі очільника міста наскрізною стала думка про необхідність ефективної співпраці та  консолідації зусиль усіх освітян.  На думку мера, навчальні заклади міста не повинні  конкурувати між собою, а провадити такий діалог, який забезпечить взаємний успіх.

1625555266434.jpg

1625555266440.jpg

Зустріч з мером відкрила проблемні ситуації в освітньому процесі та ситуації, пов’язані з набором студентів.  І, як запевнив Олександр Третяк, це перша, але зовсім не остання дискусія у такому форматі, бо у найближчих планах  – створити освітній кластер, що дасть змогу  навчальним закладам міста підписувати угоди та реально співпрацювати з громадами та районами області.
Зустріч завершилася конструктивною пропозицією щодо співпраці з метою  сформувати чітку стратегію «Живи, навчайся та працюй у Рівному». Вона особливо актуальна напередодні цьогорічної вступної кампанії.