ПРЕДСТАВНИКИ РІ КУП НАНУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В УРОЧИСТОСТІ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БІБЛІОТЕК

30 Вересня, 2023

28 вересня 2023 року в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулась урочистість з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та нагородження і вітання кращих представників цієї професії.
Разом з бібліотекарями свято розділили заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський, начальник управління культури і туризму Рівненської ОДА Любов Романюк, голова постійної комісії Рівненської обласної ради з питань  гуманітарної політики Алла Черній, голова Рівненської обласної профспілкової організації профспілки працівників культури України Петро Давидюк, а також вірні друзі та партнери.

img_3306.jpg

img_3313.jpg

img_3318.jpg

Рівненський інститут Київського університету права упродовж багатьох років співпрацює з головною книгозбірнею області, тому наші представники – завідувачка бібліотеки Оксана Сіончук та завідувачка кафедри загальнотеоретичних  правових та гуманітарних дисциплін Стефанія Українець також взяли участь у заході. У своєму виступі О.Сіончук подякувала колегам за багаторічну інформаційну підтримку навчального, наукового та виховного процесу в інституті, подарувала читальному залу бібліотеки три видання із серії «Мала енциклопедія галузей права» та зачитала привітання від директора Івана Вєтрова, в якому він зазначив, що упродовж своєї діяльності РОУНБ є незамінним соціальним інститутом в культурній інфраструктурі нашого краю, інформаційним  простором, відкритим для будь-якої категорії людей, для будь-яких думок та способів самовираження.
Від імені професорсько- викладацького складу, адміністративного персоналу , студентів РІ КУП НАНУ директор побажав всім бібліотекарям професійного злету, цікавих зустрічей і відкриттів, міцного здоров’я та теплих слів вдячності від любителів книги.