Представники РІ КУП НАНУ з нагоди Дня юриста взяли участь у розширених зборах трудового колективу  університету

9 Жовтня, 2024

Попри те, що зустріч відбувалася в онлайн-форматі, атмосфера свята захопила усіх присутніх. Урочистого настрою кожному з присутніх додало вітання ректора КУП НАН України Юрія Бошицького, який підкреслив вагомість професійних здобутків університету, зважену регіональну політику та формування позитивного іміджу університету його структурними підрозділами.

Юрій Бошицький наголосив на  винятковості юридичної професії, яка  була і залишається однією з найбільш затребуваних та необхідних для забезпечення законності та правопорядку в суспільстві. Ректор привітав науково-педагогічних працівників, адміністрацію та здобувачів освіти  із професійним святом та побажав усім міцного здоров’я, втілення нових задумів, сил і наснаги у нелегкій справі служіння людям і Закону, а також запросив до слова представників ректорату, керівників структурних підрозділів, які отримали змогу висловити слова вдячності за повсякчасну підтримку у реалізації юридичних освітніх проектів та креативних задумів.