Представники РІ КУП взяли участь у черговому засіданні Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції в Рівненській області

11 Листопада, 2015

Співпраця із Головним територіальним управлінням юстиції в Рівненській області у РІ КУП  НАНУ має надійну основу, закладену ректором Юрієм Ладиславовичем Бошицьким. На  засіданні координаційної ради молодих юристів інститут представляли  Катерина Наконечна, Марія Гончарук, Софія Олексійовець, Юліана Наумчук та Владислав Овсіюк.
     Засідання було ініційоване головою ГТУЮ в Рівненській області  І.В. Смачило, котра привітала студентів із можливістю власної самореалізації і закликала до активної участі у креативних проектах  Координаційної ради молодих юристів. До слова були запрошені перший заступник начальника  ГТУЮ у Рівненській області В.І. Харчук,  голова КРМЮ С.В Рокунь, який представив низку вже діючих проектів, зокрема «5 кроків до успіху»,  у рамках якого члени КРМЮ мають можливість спілкування з найбільш яскравими представниками різних юридичних професій,  та «Я маю право» (проект спрямований на підвищення правової свідомості населення).

Також було оголошено нові проекти, серед яких – «Дебатний клуб»,   керівником якого обрано  студентку 4-го курсу РІ КУП НАНУ Катерину Наконечну. «Щоб досягнути вершин у нашій непростій діяльності, слід знати, як правильно і ефективно відстоювати свої погляди та переконувати тих людей, які з вами не погоджуються», ?  зазначила Катерина.  Проект має на меті виробити комунікативні навички, які необхідні для досягнення успіху в правничому світі.
     Насамкінець, зважаючи на креативність молоді, І. В. Смачило  оголосила бліц-конкурс на найкраще гасло для ГТУЮ у Рівненській області. Автора найвдалішого вислову буде нагороджено призом від ГТУЮ у Рівненській області.