Представницька делегація РІ КУП НАНУ взяла участь у Першій міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні виклики і актуальні проблеми права інтелектуальної власності в Україні та Європі»

8 Жовтня, 2014

Вона відбулася 6 жовтня 2014 року Київському університеті права НАН України за активної підтримки Міністерства освіти і науки України та Всесвітньої організації інтелектуальної власності. Конференція зібрала провідних науковців у сфері інтелектуальної власності не тільки України, а й європейського юридичного світу. У цьому плані є показовою постать доктора права,  директора Департаменту країн з перехідною та розвинутою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності Міхала Швантнера,  котрому було присвоєно почесне звання “Honoris Causa”.
     Прикметно, що вітання на адресу організаторів та учасників конференції надіслали Б.Є.Патон, Президент Національної академії наук України, С.М.Квіт, Міністр освіти і науки України, Л.М. Гриневич,  Голова Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України,  Френсіс Гарі, Генеральний директор Всесвітньої організації інтелектуальної власності, М.В. Ковіня, голова державної служби інтелектуальної власності в Україні, С.П. Мосов, радник Президента Українського союзу  промисловців і підприємців з питань інтелектуальної власності та інформаційної безпеки, В.О. Євдокимов, голова Союзу юристів України, Президент Всесвітньої організації юристів, Президент Світового конгресу українських юристів тощо. Основними тематичними напрямками роботи конференції було обрано: державне регулювання у сфері інтелектуальної власності та інноваційної діяльності; національне та міжнародно-правове регулювання договірних відносин у сфері інтелектуальної власності; актуальні проблеми права промислової власності;  управління інноваційними проектами та системою інтелектуальної власності організацій; правова охорона засобів індивідуалізації товарів робіт та послуг;  проблеми правового регулювання авторського права та суміжних прав.

Вступне слово виголосив ректор Київського університету права НАН України Ю.Л. Бошицький, котрий активно сприяє створенню вітчизняної школи права інтелектуальної власності і є автором багатьох неординарних наукових проектів у царині юриспруденції. Сьогодні по праву можна стверджувати існування інтелектуальної школи Ю.Л. Бошицького, що власне й засвідчила конференція.
     Рівненську делегацію очолив керуючий справами РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчук. У її складі, окрім викладачів та студентів, рівненську інтелектуальну юридичну еліту представляла заступник  начальника  Головного управління юстиції у Рівненській області Л.С. Серватович.

Сертифікати переможців інтелектуальних змагань було вручено к.ю.н. У.Б. Андрусів, Л.С. Серватович, а також студентці ІV курсу РІ КУП НАНУ Софії Юрків. Неоціненний науковий досвід отримали студентки Катерина Наконечна та Ольга Доманська.

Після конференції учасники побували на відкритті виставки картин «Квітуче Поділля», а представники РІ КУП НАНУ мали можливість неофіційної зустрічі зі своїм керівником, ректором Ю.Л. Бошицьким.