Національна академія наук України Рівненський Інститут КУП

Презентація РІ КУП НАНУ майбутнім абітурієнтам триває

21 Березня, 2019

             Пріоритетом у діяльності Київського університету права НАН України та його структурного підрозділу-  Рівненського інституту, є поєднання вищої юридичної освіти та фундаментальних теоретичних досліджень у галузі права. Інститут готує майбутніх правників- професіоналів, які прагнуть до фахового успіху, здатні критично мислити, приймати гідні та справедливі рішення в інтересах людини та суспільства.
            Саме про це, в рамках проведення профорієнтаційної роботи, розповідав учням двох випускних класів опорного закладу «Великомежирицький ліцей Корецької районної ради Рівненської області» директор РІ КУП НАНУ Володимир Леонович Якимчук.

img-bdaa7a096a0f3c6ef5042cb0b158c895-v.jpg

 
 img-537c08a00fbe4b57d349abd6893a29fd-v.jpg
 
 img-fd4ff479335d43b8b23db872afbb913a-v.jpg


             Окрім вищезазначеного, він наголосив на предметах ЗНО, необхідних для вступу у наш навчальний заклад, розповів про вартість навчання, умови проживання в гуртожитку тощо.
         Директор ліцею Михальчук Лариса Михайлівна одержала в подарунок рекламні буклети, випущені до 20-річчя університету, які розмістили на своїх сторінках інформацію про історію створення вузу, його наукове життя, про діяльність науково-дослідницьких центрів, конференції, партнерські зв’язки, креативні проекти та багато іншого.
            Наостанок, В.Л. Якимчук  передав у подарунок шкільній бібліотеці новітні довідкові видання КУП НАНУ- «Малу енциклопедію конституційного права», «Малу енциклопедію канонічного права» та монографію «Цивілізаційна історія України»