Про якісну юридичну освіту під час профорієнтації

3 Травня, 2024

Профорієнтаційні зустрічі зі старшокласниками млинівських ліцеїв №№ 1,2 провів 18 квітня 2024 року директор Рівненського інституту КУП НАН України Іван Вєтров.

Відвертою було вільне спілкування про розбудову правової української держави, про випробування війною, небайдужу участь української молоді у захисті Вітчизни; про важливість вибору власної професійної кар’єри.

Обмінялися побажаннями щодо подальшої співпраці у рамках правової освіти та виховання, проведення спільних заходів, участі 11-класників в інститутській конференціях, круглих столах, олімпіадах.

Від інституту Іван Вєтров для бібліотек закладів освіти подарував підбірки юридичної літератури, календарі, журнал про інститут, подякував заступниці начальника управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Млинівської селищної ради Рівненської Галині Глущук та директорам ліцеїв Сергію Яковцю, Світлані Швайчук за організацію зустрічей.