ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ДІЯЛЬНОСТІ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ ГОВОРИЛИ СТУДЕНТИ РІВНЕНСЬКОГО ІНСТИТУТУ КУП НАНУ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ

1 Грудня, 2023

29 листопада 2023 року в Рівненському інституті КУП НАН України відбулася зустріч студентів з начальницею відділу державної виконавчої служби у місті Рівному Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Наталею Іщук та начальником Рівненського відділу державної виконавчої служби у Рівненському районі Рівненської області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Василем Забейдою.

Під час свого виступу Наталія Іщук зосередила увагу на основних напрямках роботи виконавчої служби, а саме арешт майна боржників, виселення боржників, стягнення аліментів, організація побачень з дитиною розлучених батьків, що викликало жваве обговорення серед студентів. Наталія Іванівна також розповіла про завдання державної виконавчої служби, вимоги до відбору кандидатів на посаду державних виконавців, звернула увагу студентів на можливість проходження практики на базі відділу державної виконавчої служби у місті Рівному Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

У свою чергу Василь Забейда запросив студентів до співпраці, участі в пасивній практиці, спостереженні за діями державних виконавців. Василь Дмитрович наголосив, що виконавча служба зацікавлена у молодих амбітних працівниках.

Директор закладу Іван Вєтров зазначив, що це важливий напрям для співпраці між Рівненським інститутом КУП НАН України та органами виконавчої служби, а також професійна орієнтація для здобувачів вищої освіти та їхнього подальшого працевлаштування як майбутніх юристів.