ПРО ПЕРСПЕКТИВИ ЮРИДИЧНОЇ ОСВІТИ ГОВОРИЛИ У ВОЛОДИМИРЕЦЬКОМУ КОЛЕГІУМІ

17 Березня, 2023

Насиченим було спілкування 16 березня 2023 року зі старшокласниками Володимирецького ліцею «Колегіум», керівництво яким здійснює Анатолій ОСТАПЕНКО, заслужений працівник освіти України, голова Асоціації керівників закладів освіти нового типу Рівненської області.

99.jpg

98.jpg

97.jpg

96.jpg
 95.jpg
 94.jpg

У процесі спілкування випускники ліцею цікавилися умовами навчання у Рівненському інституті Київського університету права НАН України, перспективами працевлаштування та наявністю можливості додаткового навчання на військовій кафедрі, про що розповідав директор інституту Іван ВЄТРОВ, який також звернув увагу старшокласників на особливості сучасних подій в нашій державі та значенні правових знань у підвищенні правової культури та свідомості громадян України, що сприятиме законотворчому процесі в контексті дотримання принципів верховенства права. Завідувач кафедри загальнотеоретичних правових та гуманітарних дисциплін Віктор ТКАЧУК наголосив на важливості професії юриста на сьогоднішньому етапі розвитку нашої державності та особливостях освітнього процесу в Рівненському інституті, а саме на предметному наповненні навчання, особливостях проходження практики.

93.jpg
 92.jpg

Іван Васильович запропонував проводити спільні заходи на правову тематику, запросив старшокласників, дирекцію закладу та  вчителів правознавства відвідати інститут, у якому наявні всі необхідні умови для навчання, побуту та культурного відпочинку.