Про завершення освітнього процесу в І семестрі

8 Грудня, 2022

8 грудня 2022 року відбулася робоча нарада викладачів та адміністративно-допоміжного персоналу інституту.
Зокрема йшлося про забезпечення освітнього процесу у складних умовах повітряних  тривог, планових та аварійних відключень електроенергії.
   Прийнято рішення про завершення поточного семестру, проведення підсумкового контролю з використанням як дистанційної, так і очної форм, залежно від технічних можливостей підключення; застосування плинного розкладу занять з урахуванням планових відключень електропостачання.

dsc_2727_2.jpg

Обговорили  також питання проведення планових заходів на грудень, профорієнтаційну роботу; участі у Всеукраїнській акції «16 днів проти  насильства»; відвідування студентами під час семінарських занять органів прокуратури, суду, науково-дослідного експертно-криміналістичного центру;   створення та наповнення контентом нового сайту інституту та окремого ресурсу для студентів та абітурієнтів.