Продовжується профорієнтаційна робота викладачами Рівненського інституту Київського університету права НАН України

20 Листопада, 2019

Завідуюча кафедрою загальнотеоретичних правових дисциплін Матвійчук О.В. та старший викладач кафедри Холоденко А.О. відвідали м. Дубно з метою ознайомлення учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів з умовами вступу та навчання у нашому інституті. Спілкування із майбутніми абітурієнтами забезпечує оперативне та об’єктивне поширення інформації про діяльність навчального закладу.

img-262bf3a19e3b854568d5c5aae986aa34-v.jpg

img-e1f6555e3b2708453e08b9ab240fed8e-v.jpg

Студентка ІІ курсу Кедесь Аліна, яка є випускницею Дубенської гімназії № 2, розповіла учням про цікаве студентське життя та умови проживання в гуртожитку інституту. Старшокласники Дубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та №6, Дубенської гімназія №2, спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов, а також Дубенського навчально- виховного комплексу “школа-гімназія” ознайомились з інформаційними матеріалами та мали можливість отримати відповіді на питання щодо необхідних сертифікатів ЗНО, вартості навчання та перспективи працевлаштування.
            На завершення викладачі РІ КУП НАН України запросили учнів відвідати аудиторії інституту у м. Рівне та прийняти рішення щодо перспектив навчання в нашому закладі.