Продовжується співпраця між РІ КУП НАНУ та Центром безоплатної вторинної правової допомоги

7 Жовтня, 2021

В рамках проведення заходів, приурочених до Дня юриста, бібліотекою Рівненського інституту КУП НАНУ організована зустріч студентів та співробітників інституту з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області Василем Петровичем Овдіюком.
   Захід пройшов у прогнозовано теплій, дружній атмосфері, адже Василь Петрович, у притаманній йому манері легкодоступно надавати інформацію, розповів про основні напрямки діяльності та завдання Центру, його структуру, навів конкретні приклади здійснення представництва інтересів осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, державних органах та органах місцевого самоврядування.

16.jpg

17.jpg
 18.jpg

Виступаючому було поставлено багато запитань, а найбільш жваво присутні на зустрічі студенти обговорювали з ним питання можливості проходження практики та подальшого працевлаштування у цій структурі. Василь Петрович запевнив у повному сприянні всім бажаючим, зазначивши, що для студентів передбачені навчальні візити до Регіонального та місцевого центру з надання БВПД, ознайомлення з роботою кол-центру та участь молоді у правопросвітницьких заходах. Директор вкотре акцентував, що  Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги- це потужний стартовий майданчик для молодого юриста.

19.jpg

20.jpg

У своєму виступі Овдіюк В.П. неодноразово наголошував на законодавчих та нормативних актах, наукових методиках як базисній підставі діяльності Центру, тому доречним доповненням стала підготовлена бібліотекою тематична виставка «Роль юриста у дотриманні конституційних прав громадян», експонати якої роз’яснюють наукові та практичні проблеми використання механізмів захисту прав громадян, сучасний стан правової системи та висвітлюють досвід різних державних інституцій щодо цього питання.
   Наостанок був підписаний Меморандум про співробітництво між Рівненським інститутом Київського університету права Національної академії наук України та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області.
   Навіть після офіційного завершення заходу в  присутніх ще залишалися запитання до Овдіюка Василя Петровича, на які він із задоволенням давав відповіді, незважаючи на зайнятість. Саме такі продуктивно-практичні зустрічі сприяють у підготовці висококваліфікованих юристів, тому ми висловлюємо гостю щиру вдячність та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.