Національна академія наук України Рівненський Інститут КУП

Профорієнтація для старшокласників «Лідера»

19 Лютого, 2023

   16 лютого 2023 р. представники Рівненського інституту КУП НАН відвідали Сарненський ліцей «Лідер» з профорієнтаційною метою та задля налагодження подальшої співпраці.
   Директор ліцею Тамара Колоїз у зверненні до учнів наголосила на важливості виваженого прийняття рішення щодо обрання власного майбутнього фаху та запропонувала ознайомитися з особливостями отримання вищої освіти за спеціальністю 081 «Право» та умовами навчання в Рівненському інституті КУП НАН України.

viber5.jpg

viber6.jpg

 viber7.jpg


   Директор Рівненського інституту КУП НАН України Іван ВЄТРОВ розповів учням про актуальність здобуття юридичної освіти та запропонував брати активну участь у олімпіаді, проведення якої заплановано у інституті. Першим кроком у підготовці до участі у заході є опрацювання спеціальної літератури, відтак з метою сприяння отриманню нових знань Іван Васильович вручив директору ліцею Тамарі Гнатівні комплект юридичної енциклопедії.
   Завідувач кафедри загальнотеоретичних правових та гуманітарних дисциплін Віктор Євгенович акцентував увагу присутніх учнів, що розбудова правової держави починається з знань і дотримання законодавства кожним членом суспільства. Юридична освіта надає можливості свідомому і освіченому українцю брати участь у розбудові держави, утвердженні законності в Україні, підвищенні правової культури та формуванні громадянського суспільства.
   Завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Оксана Олександрівна розповіла про перспективність працевлаштування осіб, які мають юридичну освіту, про переваги навчання в Рівненському інституті Київського університету права НАН України та надала учням профорієнтаційні матеріали.
   Адміністрація Рівненського інституту КУП НАН України дякує за організацію зустрічі з учнями директору Сарненського ліцею «Лідер» Тамарі Колоїз та сподівається на продовження співпраці.