Профорієнтаційна робота РІ КУП НАНУ продовжується

2 Липня, 2020

Карантинні обмеження внесли свої корективи у профорієнтаційну роботу Рівненського інституту КУП НАНУ. Важливим напрямом стала реклама у соціальних мережах, актуальні повідомлення на сайті інституту та реклама на місцевому телеканалі. Традиційним для нашого інституту є проведення профорієнтаційної роботи під час сесії ЗНО. 30.06.2020 р. випускники шкіл 2020 р. та випускники шкіл минулих років які вступають до закладів вищої освіти здавали ЗНО з української мови. Враховуючи найбільшу кількість учасників саме з цього предмету, в м. Рівне були заплановані 16 пунктів проведення незалежного оцінювання.

_viber_2020-07-02_09-37-05.jpg

_viber_2020-07-02_09-37-06.jpg

Адміністрація Рівненського інституту КУП НАНУ під керівництвом директора інституту Володимира Якимчука у тісній співпраці із завідувачами кафедр: спеціальних юридичних дисциплін Оксаною Якимчук, загальнотеоретичних правових дисциплін Оленою Матвійчук та гуманітарних дисциплін Стефанією Українець організували профорієнтаційну роботу на всіх пунктах проведення ЗНО містах Рівне та Здолбунів і Дубно. Зрозуміло, що в умовах карантину ускладнюється безпосередній контакт з майбутніми здобувачами вищої освіти. Проте прагнення сучасної молоді знайти місце рівноправного партнера у суспільних динамічних процесах, що вимагають високого рівня загальної підготовки й ґрунтовних знань в обраній сфері професійної діяльності потребують підтримки спеціалізованих правничих державних закладів вищої освіти, таких як Рівненський інститут Київського університету права НАН України.

Запрошуємо на навчання !!
З умовами вступу, цінами та додатковою інформацією можна ознайомитись на сайті Рівненського інституту КУП НАНУ