Профорієнтаційна робота у загальноосвітніх школах м. Дубно

26 Березня, 2019

У рамках профорієнтаційної роботи викладачі кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін РІ КУП НАНУ Марія Боровець та Андрій Холоденко  відвідали Дубенську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів    № 6, Дубенську гімназію № 2, Дубенську спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов. Під час проведення зустрічей з учням старших класів їм була надана інформація про  напрямки діяльності інституту, умови навчання та проживання, наукову діяльність, міжнародні зв’язки тощо.

img-9860.jpg
 img-9861.jpg
img-9808.jpg

Яскраві інформаційні буклети про навчальний заклад, що були роздані кожному школяру, дозволять завтрашнім випускникам замислитися над майбутнім вибором і обрати юридичну спеціальність.