Профорієнтаційна тема зустрічі з випускниками Вирівської громади «Правова освіта – шлях до свободи українського суспільства»

18 Лютого, 2023

16 лютого 2023 р. директор Рівненського інституту КУП НАН України Іван ВЄТРОВ та завідувачі кафедр Віктор ТКАЧУК та Оксана ЯКИМЧУК з профорієнтаційною метою відвідали Вирівську громаду Сарненського району Рівненської області. На заході, що відбувся з нагоди відзначення Дня єднання, організатори не оминули увагою аксіому, що одним з пріоритетів розвитку держави є наявність кваліфікованих фахівців, які сприятимуть економічному, культурному піднесенню Батьківщини. Згадали також проголошений минулоріч 16 лютого – День єднання, прикрасивши одяг жовто-блакитними стрічками.

viber1.jpg

viber2.jpg

«Правова освіта – шлях до свободи українського суспільства» – основна теза, навколо якої зосередили увагу представники Рівненського інституту КУП НАН України. Правова держава може існувати лише у громадянському суспільстві, у якому влада перебуває у руках компетентних менеджерів, які діють виключно в інтересах народу, який має важелі контролю і впливу на прийняття рішень уповноваженими органами управління. Правова освіта надає можливості краще розуміти процеси державотворення, а відтак і впливати на дотримання законності в суспільстві шляхом діяльності зацікавлених осіб у сфері нотаріату, адвокатури, реалізації себе у правоохоронних органах, роботі в органах однієї з гілок влади (законодавчої, виконавчої чи судової) або сприяти юридичному обслуговуванню на підприємстві на посаді юрисконсульта.

viber3.jpg

viber4.jpg

Відтак адміністрація Рівненського інституту КУП НАН України запропонувала учням взяти активну участь у розбудові майбутнього України і здобути правову освіту у Рівненському інституті КУП НАН України, яка надає широкі можливості для працевлаштування в обраній сфері та особисто на власному досвіді сприяти дотриманню законності в державі. Доповідачі ознайомили присутніх з умовами навчання у закладі вищої освіти, його перевагами, наголосили на особистісному зорієнтуванні Рівненського інституту КУП НАН України до потреб та інтересів кожного студента, який здобуває вищу освіту у ньому.
   Директор Рівненського інституту КУП НАН України Іван ВЄТРОВ вручив комплекти юридичної енциклопедії представникам Вирівського, Ясногірського та Чудельського ліцеїв, випускники яких були присутніми у залі, та запропонував подальшу співпрацю вказаним закладам загальної середньої освіти.
   Також у заході були представлені інші професії рятувальник, поліцейський, бібліотекар, вчитель, лікар, ФОП, директор кар’єру.
   За сприяння в організації заходу та участь у ньому адміністрація Рівненського інституту КУП НАН України щиро дякує голові Вирівської громади Сарненського району Сергію Опальку, його заступниці Світлані Усик, начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Людмилі Макриці та директорам ліцеїв Олені Вознюк, Ірині Вакуліній, Оксані Боровик.
   Завершили захід піднесеним виконанням виконання Державного Гімну України та гаслами: «Слава Україна!», «Героям слава!».