Профорієнтаційне виховання, мотивація у виборі професії випускників ліцеїв № 1, 2, 3 м. Здолбунів Рівненської області

15 Березня, 2023

З метою профорієнтаційного виховання, мотивації у виборі професії випускників ліцеїв № 1, 2, 3 м. Здолбунів Рівненської області 08 березня 2023 року відбулася зустріч із представником Рівненського інституту КУП НАН України, старшим викладачем кафедри спеціальних юридичних дисциплін Повзун С.Л.

1.jpg

2.jpg

Розвиток ринку праці, зростання вимог до якості підготовки фахівця зумовлює необхідність якісного покращення усієї системи професійної підготовки кадрів. Одним із важливих напрямів реалізації такого завдання є розвиток і вдосконалення роботи з професійної орієнтації молоді у процесі набуття нею середньої освіти. У цьому випадку слушними є слова Василя Сухомлинського: «Дати людині щастя улюбленої праці – означає допомогти їй знайти серед безлічі доріг ту, на якій найяскравіше розкриваються індивідуальні творчі сили і здібності її особистості». Тому наше завдання полягало в тому, щоб ознайомити сучасну молодь з перспективами здобуття кваліфікації юриста на теренах Рівненщини, допомогти в реалізації потенційних можливостей стати успішними фахівцями у майбутньому.
   Під час спілкування майбутнім абітурієнтам  надано вичерпну інформацію щодо умов вступу до навчального закладу та особливостей навчання, про можливості розкриття своїх здібностей у позанавчальний час – у науковій чи громадській роботі, у спорті чи соціально-культурному житті. Учні отримали запрошення відвідати особисто навчальний заклад, а також взяти участь в різноманітних заходах, зустрічах з юристами-практиками, видатними діячами у сфері наукових правничих досліджень, що систематично відбуваються в навчальному закладі.