Профорієнтаційні зустрічі з острозькими ліцеїстами

21 Грудня, 2022

19 грудня 2022 р. завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Рівненського інституту КУП НАН України, к.і.н., доцент  Оксана ЯКИМЧУК провела профорієнтаційні зустрічі з учнями 1 та 2 ліцеїв Острозької  міської ради.

771.jpg
 772.jpg
 774.jpg

Оксана Олександрівна під час зустрічі зі старшокласниками зосередила увагу на перспективності працевлаштування осіб, які мають юридичну освіту, та про переваги навчання в Рівненському інституті Київського університету права НАН України (якісне надання освітніх послуг; помірна вартість навчання; зручна інфраструктура; сучасне матеріально-технічне забезпечення закладу; його вдале розташування у центральній частині міста поблизу наукової бібліотеки, музею, рекреаційної зони; можливості самореалізації студентів у науковій діяльності та участі у студентському самоврядуванні; здобуття практичних знань під час навчання на старших курсах за умови працевлаштування за фахом та проходження навчальної та виробничої практик).
Адміністрація Рівненського інституту КУП НАН України вдячна директору ліцею № 1 Руслані ЛАЗАРЧУК та директору ліцею № 2 Аллі ПАРАНИЦІ за організацію зустрічей та запрошує до співпраці у заходах інституту.