Національна академія наук України Рівненський Інститут КУП

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ТА ПРОСВІТНИЦТВО

4 Лютого, 2023

   Діяльність Рівненського інституту КУП НАНУ  нині  центрована ідеєю створення спільної комунікативної платформи для обміну досвідом та поглиблення співпраці зі школами Рівного та області. Прикметно, що більшість запланованих контактів з представниками педагогічної спільноти та випускниками закладів загальної середньої освіти відбувається на платформі інституту. 

 1.jpg
 2.jpg
 3.jpg

 4.jpg
 5.jpg
 6.jpg

   Другий семестр навчання в інституті розпочався низкою зустрічей зі старшокласниками Рівненського ліцею №15, що відбувалися два дні поспіль 2 та 3 лютого 2023 року за погодженням з директором Світланою Істоміною в рамках співпраці. У  їх програмі було ознайомлення з унікальною виставкою графіки «(Не)паперовий солдат» найбільш відомого українського повстанського художника Ніла Хасевича. Про значення мистецької спадщини славетного земляка розповідали присутнім кандидатка мистецтвознавства, доцентка кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету РДГУ дослідниця Любов Крайлюк та наукова співробітниця Рівненського обласного краєзнавчого музею Лідія Войтюк.

7.jpg

 8.jpg
 9.jpg

 10.jpg
 11.jpg
 12.jpg

   У супроводі представників студентського парламенту учні отримали змогу неформального спілкування під час екскурсії інститутом. Значне зацікавлення майбутніх абітурієнтів викликали розповіді викладачів інституту Ганни Дикун, Стефанії Українець, завідувача кафедри загальнотеоретичних та гуманітарних дисциплін Віктора Ткачука про академічну мобільність, що реалізується в рамках договорів про співпрацю між Київським університетом права та іноземними організаціями-партнерами, міжнародних контакти, наукові студентські проєкти, що сприяють підготовці висококваліфікованих юристів. Окремим предметом розмови стало обговорення специфіки вступної кампанії 2023 року.

 13.jpg

   На завершення директорі інституту Іван Вєтров подарував для бібліотеки Рівненського ліцею № 15 багатотомник Юридичної енциклопедії.