Національна академія наук України Рівненський Інститут КУП

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ У ДУБЕНСЬКИХ ЛІЦЕЯХ

27 Березня, 2023

   23 березня 2023 р. завідувач кафедри загальнотеоретичних правових та гуманітарних дисциплін Віктор ТКАЧУК та старший викладач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Рівненського інституту КУП НАН України Андрій ХОЛОДЕНКО, з метою налагодження тісної співпраці, провели змістовні зустрічі з начальником управління освіти Дубенської міської ради Наталією Іваницькою та заступником Сергієм Кедисем.
   За результатами зустрічі було обговорено ряд пріоритетних напрямків співпраці із закладами загальної середньої освіти даної територіальної громади. Обговорено дорожню карту напрацювання спільного проекту співпраці та підписання меморандуму.

dubno.jpg

   Окремо було проведено зустріч із старшокласниками Дубенських ліцеїв №1, № 2, № 6, № 8. Досить змістовними та насиченими відбулися обговорення проблемних питань в галузі правого регулювання освітнього процесу з директорами ліцеїв: № 1 – Оксаною Дехтярчук, № 2 – Любовʼю Головко, № 6 – Марією Івановою, № 8 – Іриною Андрійчук. Керівники зазначених закладів освіти акцентували увагу на важливості подальшого здобуття освіти випускниками ліцеїв та особливостях вибору майбутньої професії.
   Віктор Ткачук звернув увагу старшокласників ліцею на особливості сучасних подій в нашій державі та значенні правових знань у підвищенні правової культури та свідомості громадян України, що сприятиме законотворчому процесі в контексті дотримання принципів верховенства права та запропонував випускникам ліцею розглянути можливість навчання у Рівненському інституті КУП НАН України.
   Андрій Холоденко наголосив щодо важливості професії юриста на сьогоднішньому етапі розвитку нашої державності та особливостях освітнього процесу в Рівненському інституті, а саме на предметному наповненні навчання, особливостях проходження практики, побутових умовах та особливостях культурного відпочинку.
   Дирекція Рівненського інституту щиро дякує начальнику управління освіти Дубенської міської ради Наталії Іваницькій та заступнику начальника Сергію Кедиcю, директорам ліцеїв Оксані Дехтярчук, Любові Головко, Марії Івановій, Ірині Андрійчук за організацію зустрічей та запрошує відвідати інститут.

Пресцентр РІ КУП НАНУ