ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ ІЗ ВИПУСКНИКАМИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАДИВИЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

27 Червня, 2023

76.jpg

22 червня 2023 року директор Рівненського інституту КУП НАН України Іван Вєтров зустрівся із головою Радивилівської міської ради Миколою Карапетяном, домовилися про підписання меморандуму про співпрацю, проведення спільних заходів з правової тематики; провів профорієнтаційну зустріч із випускниками закладів загальної середньої освіти Радивилівської територіальної громади, під час якої обговорили актуальні питання сучасного державотворення в Україні в умовах російсько-української війни, участь саме сьогоднішніх абітурієнтів у розбудові демократичної європейської держави.

Дякуємо за сприяння у проведенні зустрічі начальниці відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Ірині Ковалевській, її заступнику Ігорю Киричуку та директорці ліцею № 2 Тетяні  Качан.

75.jpg