ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ УЧНІВ РІВНЕНСЬКОГО ЛІЦЕЮ «ЛІДЕР»

17 Березня, 2023

15 березня 2023 р.  для учнів 10-класу правничого профілю Рівненського ліцею «Лідер» проведена профорієнтаційна зустріч у Рівненському інституті Київського університету права НАН України.
   Традиційно знайомство із закладом розпочалося із мистецької сторінки – на цей раз виставки-аукціону картин львівського художника – уродженця Рівненщини Леоніда КОВРИГИ. Директор інституту Іван ВЄТРОВ ознайомив з присутніх з картинами та життєвим шляхом художника, закликав поширити інформацію про аукціон, адже виручені кошти скерують на потреби бійців-земляків ЗСУ.

dsc_3200.jpg
 dsc_3218.jpg
 dsc_3221.jpg

dsc_3222.jpg
 dsc_3223.jpg
 dsc_3226.jpg

Із навчальною базою інституту ознайомили завідувач бібліотеки Оксана СІОНЧУК (розповіла про книжковий фонд, нові надходження юридичної літератури, продемонструвала видання, підготовлені викладачами університету та інституту), представники студентського парламенту – студентки 1 курсу Аліна ГАЛУЗА та Владислава СТЕЦЮК, які провели екскурсію авдиторіями, розповіли про свої враження від навчання в інституті.

dsc_3228.jpg

dsc_3232.jpg

dsc_3236.jpg

У конференцзалі відбулася зустріч учнів з науково-педагогічними працівниками інституту. Завідувач кафедри загальнотеоретичних правових та гуманітарних дисциплін Віктор ТКАЧУК наголосив, що формування української нації не можливе без громадянського суспільства, а формування ефективної влади – без свідомих громадян, які мають якісну юридичну освіту. Завідувачка кафедри спеціальних юридичних дисциплін Оксана ЯКИМЧУК розповіла про перспективність юридичної професії та її актуальність, переваги Рівненського. Старший викладач кафедри загальнотеоретичних правових та гуманітарних дисциплін Ганна ДИКУН провела анкетування та надала учням профорієнтаційні матеріали.

dsc_3238.jpg

dsc_3242.jpg

dsc_3247.jpg

Директор інституту Іван ВЄТРОВ загострив увагу на значимості юридичної освіти для подальшої розбудови української держави й що саме ця місія належатиме в недалекій перспективі сьогоднішнім старшокласникам; запросив до участі в інститутській олімпіаді та подарував директору ліцею Петру КОВАЛЮ комплекти юридичної енциклопедії. Обидва домовилися про налагодження співпраці між закладами.

dsc_3252.jpg