Пройшло планове засідання ректорату КУП НАН України

9 Вересня, 2024

9 вересня 2024 року в КУП НАН України відбулося перше в цьому навчальному році засідання ректорату. Засідання розпочалося з вступного вітального слова ректора КУП НАН України, проф. Юрія Бошицького. У своєму виступі ректор зазначив, що попри канікулярний період та період відпусток, робота в КУП НАН України ні на мить не зупинялася і завдяки цьому ми можемо похвалитися позитивними здобутками як на науковій ниві, так і у результатах діяльності приймальної комісії КУП НАН України, завдячуючи якій здійснено набір здобувачів вищої освіти перед початком поточного навчального року.

У своєму виступі ректор акцентував увагу присутніх на основних напрямках діяльності університету, на яких повинна бути зосереджена увага в новому навчальному році, після чого оголосив питання, що увійшли до порядку денного засідання ректорату.

На початку засідання було обговорено та схвалено питання про внесення змін до персонального складу ректорату.

Вчений секретар КУП НАН України Валерій Андрусів, зосередив увагу присутніх на необхідності суворого дотримання виконавської дисципліни членами ректорату та Вченої ради КУП НАН України.

На початку засідання ректорату також були обговорені нагальні кадрові питання.

Завідувачка навчально-методичного відділу Ірина Кудіна доповіла про успішний початок нового навчального року в КУП НАН України.

Відповідальний секретар приймальної комісії КУП НАН України Іван Канфуі у своєму виступі надав інформацію ректорату про хід вступної кампанії до КУП НАН України 2024/2025 навчального року.

Від керівниці Рівненського інституту КУП НАН України Стефанії Українець члени ректорату отримали інформацію про початок освітнього процесу в цьому відокремленому підрозділі університету.

Президент студентського парламенту Маргарита Корольова доповіла про налагодження тісної співпраці з представниками студентського парламенту РІКУП НАН України.

Проректорка з питань забезпечення і перспективного розвитку Алла Вільчинська інформувала про про хід виконання планових та поточних ремонтних робіт у КУП НАН України.

Наприкінці засідання ректор, проф. Юрій Бошицький подякував членам ректорату КУП НАН України за плідну роботу, активну участь в обговоренні важливих питань, що стосуються як поточної, так і перспективної діяльності університету, та зазначив, що лише спільна активна участь всіх співробітників КУП НАН України в житті навчального закладу гарантуватиме не тільки подальше його існування, але й сталий розвиток в умовах нелегкого сьогодення.

Прес-Центр КУП НАНУ