Присвоєння почесного звання «DOCTOR HONORIS CAUSA» Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію

21 Листопада, 2019

q1.jpg

q2.jpg
q3.jpg

19 листопада 2019 року директор Рівненського інституту Київського університету права НАН України В.Л.Якимчук взяв участь в урочистому розширеному засіданні Вченої ради КУП НАНУ. Окрім розгляду поточних питань, пов’язаних з навчальною та науковою діяльністю вузу, на цьому засіданні відбулася церемонія присвоєння почесного звання «DOCTOR HONORIS CAUSA» Предстоятелю Православної церкви України, Митрополиту Київському і всієї України, доктору богословських наук, професору Епіфанію. Цього звання Митрополит Епіфаній удостоєний на підставі  рішення Вченої ради Університету від 28 жовтня 2019 року, за багаторічну співпрацю з КУП НАН України.

q4.jpg
q5.jpg

q6.jpg

Під час церемонії ректор Юрій Бошицький наголосив, що звання «Почесного доктора Київського університету права НАН України» є найвищою почесною відзнакою Університету. Почесне звання присвоюється вітчизняним та зарубіжним науковцям, діячам науки та освіти, громадським діячам за особливі заслуги перед Київським університетом права НАН України у розвитку  науки та освіти, високий професійний і моральний авторитет в освітянських колах та у суспільстві.

q7.jpg
q8.jpg

q9.jpg

Володимир Леонович зазначив, що йому особисто надзвичайно приємна ця подія, адже саме Митрополиту ми завдячуємо  відкриттю та освяченню  студентської каплички на честь святителя Петра Могили в стінах Рівненського інституту Київського університету права НАН України, церемонію якого він здійснював в листопаді 2015 року разом із архієпископом  Рівненським і Острозьким Іларіоном та  єпископом Закарпатським і Ужгородським Варсонофієм.

q10.jpg

q11.jpg
q12.jpg

q13.jpg
 q14.jpg
 q15.jpg

У своїй інавгураційній промові Митрополит Епіфаній висловив слова вдячності ректорові та колективу Університету за високу оцінку його діяльності та висловив сподівання на продовження плідної співпраці в сфері освіти, науки, культури та духовності. «Хочу подякувати ректору та усім Вам, що Ви удостоїли мене такої честі. Я вірю, що у майбутньому ми разом  матимемо змогу зробити багато добрих і корисних справ не тільки для нашої церкви, а й для нашої української держави. За нами майбутнє та ті благословенні успіхи, які ми будемо разом з вами досягати!» – сказав він.

q16.jpg

q17.jpg