Ректор КУП НАН України Ю. Л. Бошицький провів зустріч з працівниками та студентським активом Рівненського інституту КУП НАНУ

8 Грудня, 2016

Насамперед, ректор розповів про участь делегації Київського університету права в міжнародній науково-практичній конференції з проблем права інтелектуальної власності та спеціальної освіти, що відбулася у штаб-квартирі ВОІВ в м. Женеві з 29-30 листопада 2016 р. Приємним для Рівненського інституту є той факт, що однією із учасників стала наша випускниця Приступа Христина, яка після одержання диплома бакалавра здобуває ступінь магістра в КУП НАНУ (м.Київ).
     Ректор наголосив, що подібні заходи можливі лише в рамках тісної співпраці університету з поважними зарубіжними інституціями, такими, як от Всесвітня організація інтелектуальної власності. Теми доповідей наших представників торкнулись розвитку доктрин права інтелектуальної власності, оптимізації її нормативно-правової бази відповідно до сучасних соціально-економічних змін, підготовки фахівців у сфері інтелектуальної власності та її популяризації і забезпечення охорони права на об’єкти творчої інтелектуальної власності.
     Студенти РІ КУП зацікавились умовами участі в подальших міжнародних конференціях, зокрема фінансування таких відряджень, на що ректор  пообіцяв знаходити можливість надавати допомогу в цьому, адже налагодження зв’язків з європейськими вузами та організаціями є пріоритетним напрямком в освітній діяльності університету.

Окрім цього, були підняті питання щодо проведення ряду заходів по покращенню умов проживання студентів в інститутському гуртожитку, заміни старих вікон енергозберігаючими  склопакетами, проведення ремонтних робіт в душових, проведення планової дезінсекції тощо. Ю.Л. Бошицьким було дано доручення директору РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчуку до 01.02.2017 року усунути вказані недоліки.
     Зустрівшись з колективом інституту, ректор наголосив на профорієнтаційній роботі, на вдосконаленні кожного робочого процесу, на пошуку нових шляхів у здійсненні освітянської діяльності вузу.