Ректор КУП НАН України Юрій Ладиславович Бошицький зустрівся з мером м. Рівне Володимиром Євгеновичем Хомком

9 Лютого, 2018

Зустріч відбувалася в рамках тривалої співпраці з мерією міста і стала ще однією ланкою конструктивної взаємодії обох сторін. Прикметно, що учасниками зустрічі були також голова Українсько-німецької спілки юристів Райнер Ведде та директор Рівненського інституту КУП НАНУ Володимир Леонович Якимчук.
        Юрій Ладиславович Бошицький наголосив на важливості цього візиту, підкресливши неординарність ініціатив, що стали предметом обговорення. Передусім були накреслені вектори співпраці Рівне-Німеччина, що передбачають реалізацію спільних бізнесових проектів, зокрема, інвестицій зарубіжних партнерів в український бізнес.
        Також були обговорені можливості проходження практики студентами РІ КУП НАНУ у мерії міста та організацію роботи літньої школи бізнесу і права на базі РІ КУП НАНУ.

mer1.jpg

mer2.jpg