Ректор КУП НАН України Юрій Ладиславович Бошицький зустрівся зі студентським парламентом Рівненського інституту

9 Лютого, 2018

Важливо, що зустріч відбувалася у присутності професора Вісбаденської школи бізнесу, голови Українсько-німецької спілки юристів Райнера Ведде та начальника управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Григорія Миколайовича Таргонського. Рівненський інститут КУП НАНУ представив його директор Володимир Леонович Якимчук.

studaktiv.jpg

studaktiv1.jpg

Зустріч вкотре засвідчила особливу зацікавленість ректора професійним зростанням студентства та студентськими буднями. Юрій Ладиславович підкреслив необхідність розширення світогляду та можливостей фахового удосконалення студентів. Ішлося передусім про участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях, екскурсії  студентів до Верховної Ради України, Кабінету міністрів України,   суди різних інстанцій, духовних семінарій тощо. Конструктивним елементом цієї розмови стало обговорення відрядження студентів та стимулювання їх наукової діяльності. Неабияке зацікавлення гостей викликала волонтерська робота студентства, про що розповіла президент студентського парламенту РІ КУП НАНУ Софія Олексійовець, яка підкреслила, що  діяльність студентів не обмежується активним спілкуванням та допомогою воїнам АТО. Студенти також взяли шефство над Рівненським обласним спеціалізованим будинком дитини, що передбачає збір коштів та низку акцій, важливих у цьому плані. Також піднімалося питання активізації профорієнтаційної роботи за участі студентів.
        У цілому зустріч дала значний поштовх для покращення освітньо-виховного процесу у РІ КУП НАНУ.