Ректор КУП НАНУ провів робочу нараду у Рівненському інституті Київського університету права

29 Жовтня, 2020

28 жовтня 2020 року РІ КУП НАНУ з робочим візитом відвідав ректор університету Юрій Ладиславович Бошицький. Під час зустрічі з колективом обговорювалось дистанційне навчання в умовах пандемії (зокрема, технічне забезпечення проведення занять), підготовка до друку наукових статей для Часопису КУП та збірника конференції, присвяченій 25-ій річниці заснування Київського університету права. Вкотре ректором також було наголошено на дотриманні всіх санітарних норм та правил, аби вберегтися від короновірусу.

dsc_9188.jpg

dsc_9189.jpg
 dsc_9198.jpg

Ректор представив колективу Рівненського інституту Маркевича Анатолія Миколайовича, який віднедавна займає посаду юриста в КУП НАНУ та , зважаючи на високу професійність та немалий досвід, надаватиме допомогу у вирішенні правових питань і у РІ КУП НАНУ.
   Наостанок Юрій Ладиславович привітав Сіончук О. П. – завідувача бібліотеки з ювілеєм, подякував за багаторічну працю та вручив цінний подарунок.

dsc_9201.jpg

Загалом , зустріч була, безсумнівно, конструктивною та пройшла в щирій та невимушеній обстановці.