Ректор КУП НАНУ провів робочу нараду у Рівненському інституті Київського університету права
28 жовтня 2020 року РІ КУП НАНУ з робочим візитом відвідав ректор університету Юрій Ладиславович Бошицький. Під час зустрічі з колективом обговорювалось дистанційне навчання в умовах пандемії (зокрема, технічне забезпечення проведення занять), підготовка до друку наукових статей для Часопису КУП та збірника конференції, присвяченій 25-ій річниці заснування Київського університету права. Вкотре ректором також було наголошено на дотриманні всіх санітарних норм та правил, аби вберегтися від короновірусу.
Ректор представив колективу Рівненського інституту Маркевича Анатолія Миколайовича, який віднедавна займає посаду юриста в КУП НАНУ та , зважаючи на високу професійність та немалий досвід, надаватиме допомогу у вирішенні правових питань і у РІ КУП НАНУ.
Наостанок Юрій Ладиславович привітав Сіончук О. П. – завідувача бібліотеки з ювілеєм, подякував за багаторічну працю та вручив цінний подарунок.
Загалом , зустріч була, безсумнівно, конструктивною та пройшла в щирій та невимушеній обстановці.