Національна академія наук України Рівненський Інститут КУП

Ректор КУП НАНУ взяв участь у міжнародному форумі в місті Баку (Азербайджанська Республіка).

5 Листопада, 2019

        29 жовтня на запрошення Голови Агентства інтелектуальної власності Азербайджану пана Камрана Іманова та керівництва Всесвітньої організації інтелектуальної власності (Швейцарія), ректор КУП НАНУ Ю.Бошицький взяв участь у Міжнародному форумі «Колективне управління авторськими і суміжними правами: основні принципи та міжнародна практика».

111.jpg

222.jpg

 3.jpg

        Організаторами заходу виступили: Всесвітня організація інтелектуальної власності та Агентство інтелектуальної власності Азербайджанської Республіки.

    На форумі обговорювалось широке коло питань в сфері охорони інтелектуальної власності в світі. Зокрема, аналіз договорів та адміністративних функцій, які виконує ВОІВ; особливості Пекінського договору про аудіовізуальні виконання, їх можливі застереження і варіанти здійснення; питання та досвід колективного управління авторським і суміжним правом в регіонах, практичні проблеми та можливості їх подолання.

4.jpg

 
5.jpg

 
6.jpg

       В роботі форуму взяли участь представники патентних відомств та науковці в даній царині з багатьох країн Центральної Азії, Греції, Польщі, Швейцарії.

  Україну на форумі представляв тільки КУП НАНУ.