Ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький зустрівся із мером м. Кременець Олексієм Ковальчуком

19 Квітня, 2018

Метою зустрічі  стало обговорення питань співпраці Київського університету права НАН України з мерією м. Кременець. Зокрема,  ішлося про розширення профорієнтаційної роботи у школах м. Кременець, проведення спільних учнівсько-студентських наукових конференцій та літніх шкіл. У рамках домовленостей Київський університет права НАН України має стати для учнів Кременеччини своєрідним плацдармом для подальшого самоствердження у сфері юриспруденції: учні зможуть брати участь у конкурсах наукових робіт, змагатимуться як оратори у спеціальних наукових диспутах, апробують себе у сфері юридичної допомоги тощо.
          Рівненський інститут  на зустрічі з мером представили директор Володимир Якимчук  та доцент кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін Віктор Ткачук. Прикметно, що до складу делегації увійшов також завідувач кафедри конституційного права та політичних інститутів, колишній декан  факультету права й адміністрування Гданського університету (Польща) Анжей  Шміт.

img_3822.jpg

img_3825.jpg
img_3829.jpg

Зустріч завершилася підписанням двосторонньої угоди про співпрацю між Київським університетом права НАН України та мерією Кременця.
          Про дієвість цього проекту, ініційованого ректором Юрієм Бошицьким, засвідчила активна участь у І міжнародній українсько-польській науково-практичній  конференції «Сучасні  проблеми правотворення: досвід України та Польщі», що відбулася 12 квітня цього року у Рівненському інституті КУП НАНУ,  представників освіти Кременеччини, зокрема  начальника відділу освіти м.Кременець Наталії Щербатюк та директора Кременецької  школи №5 Андрія Смаглюка.