Ректор Київського університету права НАН України провів робочу нараду з колективом Рівненського інституту КУП НАНУ

17 Травня, 2021

На ній обговорювались проміжні результати навчального року, умови дистанційної роботи, підготовка до залікової та екзаменаційної  сесій, готовність студентів до підсумкового комплексного іспиту.
   Директор Рівненського інституту КУП НАНУ Якимчук Володимир Леонович доповів про вже проведену профорієнтаційну роботу та окреслив нові завдання, що постають перед колективом на цьому напрямку діяльності вузу.

dsc_0164.jpg
 dsc_0166.jpg
 dsc_0170.jpg

До обговорення питання відкриття у Рівному магістратури КУП НАНУ долучився і  Кармазін Юрій Анатолійович – український політичний діяч, суддя, народний депутат України 4-х скликань, який також був присутній на зустрічі.
  За словами директора Рівненського інституту КУП НАНУ Якимчука Володимира Леоновича, подібні робочі наради колективу з ректором є стійким підґрунтям для вдосконалення роботи університету, для поглиблення співпраці між структурними підрозділами в м. Києві та в Рівному з метою якісного надання освітніх послуг згідно європейських стандартів.