Ректор Київського університету права НАН України Ю.Л. Бошицький одержав найвищу нагороду Угорщини

2 Листопада, 2016
     За багаторічну діяльність у зміцненні, розширенні та поглибленні наукових та освітніх зв’язків між Україною та Угорщиною, розширення міжуніверситетських відносин у сфері юриспруденції Президент Угорщини нагородив ректора Київського університету права НАН України Юрія Бошицького  найвищою нагородою Угорщини – Орденом «Лицарський Хрест Угорщини».

Офіційна церемонія нагородження Ю.Л.Бошицького відбулась 21 жовтня 2016 року, під час урочистостей з нагоди національного свята Угорщини – 60-й річниці Революції і визвольної боротьби угорського народу 1956 року, в Посольстві Угорщини в Україні в м. Києві.

Нагороду від імені Президента Угорщини вручив Надзвичайний та Повноважний посол Угорщини у м. Києві Ерно Кешкень в присутності Іванни Климпуш Цинцадзе Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, інших представників органів державної влади України, дипломатичного корпусу, громадськості України та Угорщини.

Михайло Товт
старший науковий співробітник