РЕКТОР КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ, ПРОФЕСОР ЮРІЙ БОШИЦЬКИЙ ПРОВІВ ВИРОБНИЧУ НАРАДУ З КОЛЕКТИВОМ РІВНЕНСЬКОГО ІНСТИТУТУ

21 Вересня, 2023

Під час перебування у Рівненському інституту КУП НАН України ректор Київського університету, професор Юрій Бошицький  провів виробничу нараду з колективом.

img_0370.jpg

Обговорили питання організації освітнього процесу; кадрового забезпечення; підвищення заробітної плати; покращення оснащення оргтехнікою авдиторного фонду, забезпечення навчальною літературою.

img_0346.jpg

Директор Рівненського інституту Іван Вєтров ознайомив ректора з ходом підготовки до роботи в осінньо-зимовий період; укладання угоди про використання укриття на випадок тривог; оснащення навчальних авдиторій для проведення змішаних форм навчання; проведення ремонтних робіт у гуртожитку.